Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum klubu piłkarskiego ZKS Nafta Jedlicze Strona Główna » Drużyna Nafty Jedlicze

PostWysłany: Nie 14:11, 02 Kwi 2006 Back to top

W tym temacie mozna wpisyaać swoje informacje o występach byłych piłkarzy Nafty Jedlicze w innych klubach.

Rafi
zawodowiec

PostWysłany: Nie 14:19, 02 Kwi 2006 Back to top

Ekstraklasa - Sławomir Peszko: 57 minut w Wiśle Płock w przegranym 2-0 meczu we Wronkach.

IV liga podkarpacka: Lech Czaja (Rzemieślnik Pilzno) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Żurawianka.
Tomasz Pakiet (EC Rzeszów) 18 minut w przegranym 2-1 meczu w Tanobrzegu ,
Rafał Guzik, Grzegorz Munia -90 minut w przegranym 2-1 meczu Czarnych Jasło z Resovia.
Inne ligi jeszcze niegrały. Jeżeli ktoś by wiedział o innych byłych graczach Nafty grających w ten weekend prosze wpisywać(chodzi tu oczywiście o mecze ligowe).

Luke
zawodowiec

Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 114 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 16:15, 02 Kwi 2006 Back to top

EX-NAFCIARZE i sama NAFTA tę kolejkę nie moga uznac za szczesliwa. Jeszcze są niedzielne mecze KKS-u i Nafciarza.

PostWysłany: Wto 23:16, 04 Kwi 2006 Back to top

Ekstraklasa - mecz zaległy: Sławomir Peszko - 34 minuty w wygranym 5-1 meczu Wisły Płock z Lechem Poznań.

Rafi
zawodowiec

PostWysłany: Sob 23:38, 08 Kwi 2006 Back to top

Ekstraklasa: Sławomir Peszko (Wisła Płock) pojawił sie na boisku w 23 min. wygranego meczu z Górnikiem Zabrze. Rozegrał bardzo dobre spotkanie , po jego akcji I.Jelen zdobył zwycięską bramkę w 90 min. Wcześniej sam omal nie zdobył bramki.

IV liga podkarpacka:
R.Guzik (90min), G. Munia (50min) w wygranym 2-1 meczu Czarnych z Siarką Tarnobrzeg Evil or Very Mad

Inni Eks- Nafciarze graja jutro. Jeżeli ktoś by wiedział o występach byłych graczy Nafty Jedlcze - szczególnie chodzi to o mecze w nizszych ligach prosze wpisywać.

Rafi
zawodowiec

PostWysłany: Pon 20:02, 10 Kwi 2006 Back to top

IV liga podkarpacka: Lech Czaja (Rzemieślnik Pilzno)wszedł na boisko w 88 min wygranego 2-1 meczu z EC Rzeszów w Rzeszowie.
Tomasz Pakiet (EC Rzeszów) 90 min w tym samym spotkaniu.

V liga Krosno:
Artur Makos, P.Ginalski Krośnianka- Karpaty 90 min w wygranym 1-0 meczu z Zamczyskiem Mrukowa
D.Gierlach, S.Jurczak,M.Włodarski (Galicja Cisna) 90 min w zremisowanym 1-1 meczu z Jasiołka Świerzowa. D.Gierlach podobno popełnił bład w 93 min przy bramce na 1-1
D.Nycz(Jasiołka Świerzowa) 90 min

Klasa A

Grzegorz Cynarski (Iwonka Iwonicz) 67 min w zremisowanym 2-2 meczu z Zamczyskiem Odrzykoń
P.Czekański, Ł.Janocha (Zamczysko) 90 min
K.Opaluch, M.Tarnawski (Głowienka) 90 min w wygranym 2-0 meczu w Zręcinie.

Klasa B

W.Biały (Nafciarz Bóbrka) 90 min w przegranym 0-2 meczu z Liwoczem Brzyska. Podobno beznadziejny występ naszego byłego snajpera.
Ł.Wiśniowski (Glaudium) 90 min w wygranym 2-0 meczu z Jasiołka Hankówka

T.Nycz (Victoria Dobieszyn) 90 min w zremisowanym 0-0 meczu w Sobniowie

Klasa C
A.Cichoń, P.Biskup, S.Bielanski po 90, H.Ruszel (83min) (Chebianka) w wygranym 1-3 meczu z Guzikówka. Biskup i Bielański zdobyli po bramce, Cichoń obronił rzut karny.